• Nem og gennemskuelig handel
  • Sikker betaling
  • Køberbeskyttelse på op til 10.000 kr.
Søg
Menu
Klik for at se alle billeder (4)
Fra
269 kr.
Ekskl. fragt+ gebyr på 7 kr.
Normalpris
599 kr.
- du sparer 55 %

Udløber om 0 dage og 00:00:00

BeskrivelseBetingelser

Tøjdamper fra Innova

Glat let og ultrahurtigt tøj og andre tekstiler med en kompakt og effektiv tøjdamper. Inkl. fnugbørste og målebæger.

Du får:

  • Tøjdamper fra Innova

 

Sweetdealpris 269 kr. Normalpris 599 kr. Spar 55 %

 

Specifikationer:

  • Ultrahurtig opvarmning: 30 sekunder
  • Kapacitet i vandtank (aftagelig): 100 ml
  • Kontinuerlig damp: 35 g/min
  • Inkl. målebæger
  • Inkl. fnugbørste
  • Effekt: 1000 W
  • AC In: 210-240 V / 50 Hz
  • Længde på ledning: 1,5 m
  • Ca. mål, udfoldet: 18,5 x 18 x 9 cm
  • Ca. dimensioner, sammenfoldet: 18,5 x 9,5 x 9 cm
  • Manual på dansk medfølger 

 

Mange gode egenskaber

Her får du en kraftfuld tøjdamper (1000 W), der kan bruges både lodret og vandret. Den er sammenklappelig med et smart foldehåndtag, og er lavet i et moderne og kompakt design. Tøjdamperen er derfor let at opbevare og transportere.

 

Den kraftfulde tøjdamper fjerner effektivt folder og lugte samt steriliserer tekstiler - både tøj, møbler, bilsæder m.m.

 

Den medfølgende fnugbørste er ideel til rengøring af overfladesmuds og fjernelse af fnug fra tykke materialer som f.eks. frakker og gardiner.

  • Prisen er ekskl. fragt på 39 kr.
  • Forventet levering inden for 5 hverdage med DAO til nærmeste pakkeshop - dog senest den 16. august 2024.
  • Når du har modtaget dit værdibevis på e-mail, skal du ikke foretage dig yderligere, da din vare sendes automatisk. Værdibeviset er blot en bekræftelse på dit køb.
  • Ønsker du at sende din vare retur, skal du vedlægge en kopi af værdibeviset og sende varen indpakket og i original emballage til Wedobetter ApS.
  • Returadresse:
    Wedobetter
    Virkelyst 21A
    9400 Nørresundby
  • Du har 14 dages returret, fra du modtager varen. Du bærer selv omkostningen for returforsendelsen.
  • Er pakken ikke afhentet inden for tidsfristen, påløber ekstra fragtgebyr ved gensendelse.
  • Vær opmærksom på, at beløbet trækkes på din konto med det samme.
  • Sweetdeal er kun formidler af dette tilbud.
Find dealen på kortet
17solgte